VŠETKY KATEGÓRIE

TRAUMAPET OTO AG – UŠNÉ KVAPKY 100ml

11,45 €
Skladom
Kód tovaru:
14801


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

TraumaPet oto Ag sú ušné kvapky na čistenie vonkajšieho zvukovodu, odlučovanie mazu. Vhodný na podporu hojenia zápalových ochorení vonkajšieho zvukovodu bakteriálnej a kvasinkovej etiológie. Pri zápaloch zmiešanej a nebakteriálnej etiológie je účinok prostriedku obmedzený.
 
 
Charakteristika: TraumaPet oto Ag je prostriedok napomáhajúci rozpúšťaniu a uvoľňovaniu ušného mazu. Podporuje hojenie zápalových ochorení vonkajšieho zvukovodu. Obsahuje nanostriebro. Dlhoročné výskumy a konkrétne aplikácie preukázali antimikróbne a fungicídne účinky striebra. Prostriedok nevykazuje toxické účinky.
 
Zloženie TraumaPet oto Ag: Koloidné striebro 200 µg Ag v 1 ml ušných kvapiek, čistená voda, isopropylalkohol, glycerín, sóda bikarbóna.
 
Použitie: Opakovane (2–5× denne) kvapkajte do postihnutého zvukovodu. Prípravok je určený aj na ošetrenie zápalov bakteriálnej a kvasinkovej etiológie. Prípravok je určený pre všetky druhy chovaných zvierat. Kontraindikácie nie sú známe. Možná alergia na striebro, ktorá je veľmi vzácna. Spotrebujte do dvoch rokov od dátumu uvedeného na obale.