fbpx SkinMed Chlorhexidin spray 150 ml | Atos-dog - krmivá a chovateľské potreby
VŠETKY KATEGÓRIE

SkinMed Chlorhexidin spray 150 ml

13,50 €
Skladom
Kód tovaru:
14098


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

Je modrý až modrozelený roztok vo forme spreja a obsahuje antiseptickú látku chlorhexidín, ktorá má dezinfekčný účinok. Prípravok je určený na lokálne ošetrenie a na dezinfekciu operačného a injekčného poľa, pupočného pahýľu novorodencov, kože, paznechtov a vonkajších rodidiel. Ďalej je prípravok vhodný na dezinfekciu rúk a ku všetkej povrchovej dezinfekcii (napr. nástrojov, operačného zariadenia, vyšetrovacích stolov, psích kotercov ai.). Jeho použitie je schválené pri hovädzom dobytku, ošípanej, hydine, psoch a mačkách.

Zloženie: chlorhexidín diacetát 10,84 mg/g + pomocné látky

Návod na použitie: Prípravok sa aplikuje ako sprej zo vzdialenosti 15 – 20 cm. Pred použitím je prípravok potrebné pretrepať. Ošetrenie je možné vykonať opakovane podľa potreby. Len na vonkajšie použitie. Prípravok sa nesmie používať na dezinfekciu strukov a vemena dojníc. Pri precitlivených jedincoch môže dôjsť k prechodným lokálnym reakciám.

Upozornenie: Prípravok je pod stálym tlakom. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a nevystavujte teplotám nad 50°C. Nepoškodzujte tlakový obal.

Balenie: Sprej v tlakovej nádobe s objemom 150 ml a 300 ml