fbpx Humac Natur AFM Liquid 30 ml aplikátor | Atos-dog - krmivá a chovateľské potreby
VŠETKY KATEGÓRIE

Humac Natur AFM Liquid 30 ml aplikátor

20,50 €
Nie je skladom
Dodanie do 12 hodín
Kód tovaru:
15512


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

HUMAC® Natur AFM Liquid 30ml je 100% prírodný produkt s vysokou biologickou aktivitou. Je získaný z mineraloidu Leonarditu, ktorý je aktivovaný špeciálnou metódou vyvinutou a patentovanou našou spoločnosťou. U tohto výrobku prebehla dvojnásobná aktivácia humínových kyselín pre ešte vyššiu účinnosť. Produkt zabezpečuje prísun vyše 90tich minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré sú viazané v chelátových väzbách prírodných aminokyselín, a teda sú ľahko prístupné a využiteľné v organizme zvierat. Zároveň rýchlo a účinne detoxikuje tráviaci mechanizmus od prijatých toxínov a mikrobiálnych či plesňových jedov a iných toxínov. U všetkých druhov zvierat preventívne podporuje odolnosť organizmu a udržanie zdravia obzvlášť v kritických fázach vývoja a šľachtenia.

Aký má účinok:

Podporuje imunitný systém, zabraňuje metabolickým poruchám, znižuje výskyt zápalu a alergických reakcií.
Počas akútnej otravy poskytuje intenzívnu detoxikáciu, viaže mikrobiálne a plesňové toxíny a iné toxické látky.
Účinný pri prevencii a liečbe hnačky.
Optimalizuje trávenie, stabilizuje pH v tráviacom trakte, pozitívne ovplyvňuje aktivitu črevnej mikroflóry, stimuluje produkciu a aktivitu enzýmov pankreasu a čreva.

Kedy sa odporúča:

Pre oslabené zvieratá, pri nešpecifikovaných zdravotných problémoch, pre choré zvieratá.
Rýchla pomoc pri otrave organizmu jedmi z prostredia a požitého závažného krmiva.
Ako doplnková terapia pri podozrení na otravu (2-3 násobná dávka naraz).
Pri nechutenstve zvieraťa.
Počas veterinárnej liečby po konzultácii s veterinárom, aplikácia minimálne s 2-hodinovým odstupom po podaní liečiv.
Ako náhrada za HUMAC® Natur AFM prášok.

Zloženie:
Prírodné humínové kyseliny v tekutine: min. 15%; Prírodné humínové kyseliny v sušine: min. 45%; fulvonové kyseliny: max. 5%; Ca: 1200 mg/l; Mg: 55 mg/l; Fe: 260 mg/l; Cu: 1,70 mg/l; Mn: 1,97 mg/l; Se: 0,077 mg/l; V: 4,85 mg/l; Zn: 2,65 mg/l; Mo: 0,295 mg/l; Na: 10050 mg/l a všetky v prírode sa vyskytujúce stopové prvky v μg/kg v karboxymethylcelulózovom komplexe organickej hmoty. Obsahuje všetky prírodné aminokyseliny, ktoré zabezpečujú prístupnosť hlavne stopových prvkov. Vlhkosť: max. 70%; pH: 8,0 - 8,3; Veľkosť častíc: 0 - 100 μm.

Spôsob použitia:
Produkt sa podáva priamo do papule, alebo sa zamieša do tekutiny (voda, mlieko), ktorú je možné ihneď spotrebovať. Pred použitím dobre pretrepte. Aplikácia minimálne s 2-hodinovým odstupom po podaní iných liečiv.

Dávkovanie:
Určené pre všetky druhy zvierat.
Hmotnosť zvieraťa - dávka
1-10kg 1-2ml/deň
10-20kg 2-3ml/deň
nad 20kg 4-5ml/deň

Ako doplnková terapia pri podozrení na otravu 2-3 násobok dennej dávky naraz a opakovane. V prípade hnačiek je možné zvýšiť dávku na 2-3 násobok počas 5tich dní.

Produkt sa vyrába v bezpečnostnom certifikovanom režime GMP+ a Kosher v registrovanom krmivárskom podniku E čísla: SK 100900 C1V, E a je schválený a odporúčaný v ekologickom poľnohospodárstve.
Výrobca: HUMAC s.r.o., Krmivársky podnik SK100900, C1V, E., Werferova 1, 040 01 Košice. Vyrobené na Slovensku.
HUMAC – Humínové kyseliny aktivované pre život. 100% ORGANIC.