VŠETKY KATEGÓRIE

HORSYBOOST PASTA 20ML.

13,90 €
Nie je skladom
Na objednávku
Kód tovaru:
2667


Bližšie informácie

Podporný prípravok pre novonarodené žriebätá.

Horsyboost je nutričné obohatené mledzivo vo forme orálnej pasty určené k doplneniu energie pre malé a podvýživené žriebätá.

Rýchlo energeticky vstrebateľné triglyceridy, esenciálne mastné kyseliny a glukóza, ktoré sú pre žriebätá okamžite použiteľné a ktoré nahradzujú energiu ztratenú pri pôrode.

 

  • Mledzivo, ktoré žriebätá potrebujú v priebehu prvých hodín života, aby boli schopné čeliť chorobám.
  • Baktérie mliečneho kvasenia (SF68) zaisťujú dobrú vyváženosť črevnej mikroflóry a sú prevenciou hnačiek. SF68 sa usadí v črevách a tým pomáhajú vylúčiť E. coli, salmonelu a ďaľšie potencionálne patogeny.
  • Kompletný súhrn vitamínov (vitamíny A, D, B1, B2, B6, B12, PP, C) zlepšuje fyzickú kondíciu a schopnosť sať, hlavne vitamín C je dôležity pre odolnosť voči stresu.
  • Železo vo forme sulfátu: železo v prípravku Horsyboost je viazané na molekulárne energetický nosič, ktorý je vďaka absorbčnej schopnosti žalúdočnej steny biologicky dostupné behom niekoľkých minút.
  • Rastlinné výťažky z Trigonella foenum-graecum (Piskavica) a Eleutherococcus senticosus (Ženšen sibirský) stimulujú aktivitu a znižijú riziko úmrtnosti žriebät.
  • HORSYBOOST je rychle a ľahko použiteľný (nevyžaduje miešanie), jednoduchá bezzbytková aplikácia.

 

Zloženie:

 rýchlo sa absorbujúce triglyceridy, esenciálne mastné kyseliny, glukóza, kolostrum, baktérie mliečneho kvasenia (SF68), vitamíny A, D, B1, B2, B6, B12, PP, C), tonizujúce rastlinné extrakty z Pískavice a Ženšeňa sibírskeho, železo (vo forme sulfátu), príchuť (chuť zeleného jablka)

 

Podávanie:

 vložte striekačku na koreň jazyka žriebäťa a nechajte ho pastu prehltnúť

 

Dávkovanie:

1 striekačka čo najskôr po pôrode ďalej behom prvého dňa života. Ďalšiu aplikáciu až do odoznenia rizikového obdobia.

 

Skladovať pri izbovej teplote a tme.