VŠETKY KATEGÓRIE

EPATO PLUS PASTA 2 X 15ML

13,86 €
Nie je skladom
Dodanie do 24 hodín
Kód tovaru:
2471


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

Epato pasta plus je doplnkové krmivo pre psy a mačky, pridává sa denne k bežnej dennej strave zvierat, ktoré sú vystavené potravinovému stresu, majú problémy s pečeňou alebo užívajú lieky zaťažujúce tráviaci trakt.

Podporuje činnost a zdravý stav pečene, napomáha ich regeneracii. Zlepšuje trávenie a vstrebávanie živin. Mano-oligosacharidy posilňujú imunitný systém a stimulujú lokálnu imunitu čreva a neutralizujú niektoré choroboplodné bakterie.

Prípravok EPATO (titrovaný a štandardizovaný silymarín, pivovarské kvasnice, MOS a pečeňová múčka) sa používa v každodennej veterinárnej praxi pri primárnych a sekundárnych pečeňových ochoreniach.

Silymarin, produkt extrahovaný z byliny Pestrec Mariánsky (Silybum Marianum), stimuluje enzým superdismutázu a tak stabilizuje membránu hepatocytov a ich cytoplazmatické organely. Je veľmi účinný v rôznych štádiách látkového metabolizmu, hlavne pri tvorbe voľných radikálov (vznikajúcich pri metabolizme alebo z vonkajšieho prostredia), ktoré môžu viesť k oxidácii lipidových membránov hepatocytov.

MOS (mannanoligosachridy) obsadia receptory bunkových membrán čriev a tak zabránia resorpcii toxínov (mykotoxínov a toxínov látkovej výmeny) a následnemu poškodeniu hepatocytov.

 

Zloženie: 

pečeňová mučka, pivovarské kvasnice, mokrokrystalická celulóza, M.O.S. (mannano oligosacharidy), ostropestrec mariánský, rastlinné tuky