VŠETKY KATEGÓRIE

Elektronický - elektrický obojok SportDOG 1600m Tréner

Filtrovanie

Potrebujete pomôcť?

Neviete si poradiť pri výbere vhodného krmiva alebo iného produktu? Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.

0910 780 953 

obchod@atos-dog.sk

331,00 €
Nie je skladom
Dodanie do 3 dní
Kód tovaru:
13328


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

Elektronický obojok Vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 1600 metrov. Pri stlačení ovládacieho tlačidla elektronického obojku, vysielačka vyšle signál, ktorý aktivuje obojok na krku psa. Pri správnom použití elektronického obojku bude tréning Vášho psa jednoduchý a efektívny. Pes sa naučí rôznym povelom, ktoré je niekedy bez vodítka veľmi obtiažne naučiť (napr. povel "ku mne" a pod.). Jedným z najdôležiteších povelov je naučiť psa aby na zavolanie prišiel k majiteľovi. Ak Váš pes nereaguje na Vaše volanie a ak naviac má pes tendenciu prenasledovať autá, vtáčiky či dokonca ľudí, Elektronický obojok 1600m tréner je výcvikové zariadenie, ktoré si s tým iste poradí.

Naviac pomocou tohto elektronického obojku dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

Systém SportDOG SD-425E je možné využiť aj s lokalizátorom SD-BEEP-E alebo s extra výcvikovým obojkom+lokalizátorom SDR-ABE. Lokalizátor SD-BEEP-E je možné využívať len pre jedného psa.

 

Základná charakteristika elektronického obojku

dosah zariadenia 1600 m
typ korekcie zvuková, vibračná a statická korekcia,
2 boost funkcia áno
intenzita korekcie: poskytuje 16 úrovní korekcie. Možnosť nastaviť buď momentálnu alebo kontinuálnu korekciu
rozšíriteľný na 6 psov - po zakúpení extra obojkov, (pes 1-3 všetky voliteľné formy stimulácie)
vodotesnosť vodotesný - ponoriteľný-  do 7,6 m, špeciálna technológia DryTek
baterka dobíjateľný obojok aj vysielačka
vhodné pre: určené pre psov od 3,6 kg.

tien

 

Elektronický obojok je vhodné aj na výcvik viacerých psov (max. 6) a zároveň môžete využiť aj možnosti SportDog audio lokalizátora SD-BEEP-E, ktorý lokalizuje psa v dosahu do 450m. Je potrebné si lokalizátor zakúpiť nakoľko nie je súčasťou systému SD-1825E. Systém SD-1825 vám umožní ovládať najviac 2ks lokalizátorov SD-BEEP-E.

Pri použití elektronického obojku SD-1825E môžete nastaviť korekciu pre každého psa osobitne. Pre psov 1-3 je na výber statická korekcia, vibrácia alebo tón a pre psy 4-6 len statická korekcia (momentálna alebo nepretržitá/kontinuálna). Ak potrebujete systém, ktorý ponúka voliteľné nastavenie všetkých typom stimulácie pre každého zo 6 psov, pozrite si systém SportDog SD-1525E.

 

Sada obsahuje: obojok, tréningová vysielačka, nabíjačka na vysielačku a obojok, šnúrka na zavesenie vysielačky, vymeniteľné dlhé kolíky korekcie, manuál.

tien

 » Elektronický obojok

používa dobíjateľnú baterku NiMH, (na kompletné nabitie zariadenia postačujú 2 hodiny)
Váha: len 125g
Veľkosť: 6,5x2, 8x4,5cm
Veľkosť: nastaviteľný obojok od veľkosti 28 - 71 cm
po zakúpení extra obojkov pre každého psa s nastevením aj zvukovej a vibračnej stimulácie pre psa 1 ať 3 samostatne
možnosť použiť SportDog zvukový lokalizátor SD-BEEP-E

tien

» Vysielačka

používa dobíjateľnú baterku NiMH, (na kompletné nabitie zariadenia postačujú 2 hodiny)
Váha: 138g
Veľkosť: 5x3x10 cm, 18,5cm
Veľkosť antény: 18,5cm