fbpx Dromy Malpicoll 1kg. | Atos-dog - krmivá a chovateľské potreby
VŠETKY KATEGÓRIE

Dromy Malpicoll 1kg.

19,70 €
Skladom
Kód tovaru:
15421


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

Doplnkové krmivo pre psov a mačky pre podporu väzov, šliach a svalov.

Kolagén je najčastejšie sa vyskytujúca živočíšna bielkovina, ktorá je nevyhnutnou súčasťou všetkých spojivových a podporných tkanív.

Základnou stavebnou jednotkou tejto bielkoviny sú peptidy.

Kolagénne peptidy sú základnou účinnou látkou kolagénnych arthronutraceutik, stimulujúcich množenie chrupavkových buniek, ktoré zvyšujú syntézu chrupavkového kolagénu a regenerujú tak kolagénne štruktúry chrupavky tvoriaci pohybový aparát.

Nová generácia aktívnych ingrediencií Bioactive Collagen Peptides - Petagile®, pôsobí na príčiny zhoršené mobility a nie len na symptómy.

Pri perorálnom podaní sa Bioactive Collagen Peptides- Petagile® za pomocou enzýmového štiepenia dostávajú do zažívacieho traktu odkiaľ, sa cez lymfatický systém a krvný obeh vstrebávajú do kĺbových tkanív a buniek čím zaisťujú vysokú vstrebateľnosť.

BioActive Collagen Peptides - Petagile® majú schopnosť v priebehu 12 týždňov vytvárať v medzibunkovom priestore vysoko usporiadané vláknité fibrily, ktoré sú k sebe pevne viazané a tým je daná základná funkcia kolagénu v tkanivách a tou je pružnosť aj pevnosť.

Pre účinnú a prirodzenú tvorbu kolagénu, ktorá s vekom klesá je nutný vitamín C.

Vitamín C v prírodnej forme v spojení s Bioactive Collagen Peptides® je dôležitým kofaktorom, ktorý je zodpovedný za vznik plne funkčného kolagénu.

Acerola - Barbadoská čerešňa ktorej plody obsahujú najväčší prírodný obsah vitamínu C a ďalšie zdraviu prospešné látky (Vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E; minerály ako napr. Draslík, horčík, zinok, vápnik, železo, meď, fosfor; glukózu, fruktózu, sacharózu a ďalšie nenahraditeľné bioflavonoidy).

Vitamín C v prirodzenej prírodnej forme prispieva k udržaniu funkcie imunitného systému.

Významne sa podieľa na ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E a zvyšuje vstrebávanie železa.

Odporúčame užívať: u rastúcich jedincov a šteniat obrích plemien, pre psov kŕmené surovou stravou športovo zaťažované, pri poúrazovej a pooperačnej starostlivosti, pre zlepšenie hybnosti u starších jedincov, v prípade degeneratívneho ochorenia pohybového aparátu.

Produkt je určený pre všetky kategórie psov a mačiek je bezpečný pre gravidné a laktujúce aj mláďatá v raste.

Doplnkové krmivo pre psov a mačky - zloženie:

kolagénne peptidy Bioactive Collagen Peptides® Petagile® 950 g, Acerola - Malpighia glabra 50 g.

Dávkovanie pre psa s hmotnosťou 15 kg: 1 odmerka = ± 10 g.

k prevencii 2 g denne ± 1/4 odmerky.

Pri zvýšenej záťaži, rastu u starších jedincov, poúrazová a pooperačná starostlivosť:

5 g denne ± 1/2 odmerky.

Dávkovanie pre mačku 5 kg: 2 g denne ± 1/4 odmerky.

Podávajte denne po dobu 2 - 3 mesiacov. U chronických stavov je možné nepretržité podávanie.