VŠETKY KATEGÓRIE

ANIBIO TIC CLIP ANTIPARAZITÁRNY BIONERGIZOVANÝ PRÍVESOK

Filtrovanie

Potrebujete pomôcť?

Neviete si poradiť pri výbere vhodného krmiva alebo iného produktu? Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.

0910 780 953 

obchod@atos-dog.sk

akcia
22,60 €
Skladom
Kód tovaru:
4791


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

  • ochrana proti kliešťom a blchám
  • deťom neškodný
  • bez obsahu jedovatých látok
  • efektívna ochrana až do 2 rokov
  • pre krátko i dlhosrsté zvieratá
  • vhodný aj pre šteňatá
  • vodeodolný
  • bez zápachu

ÚČINOK:

Na použitie aktivovaný prívesok tic – clip v špeciálnom povlaku s vysokým vyžarovacím potenciálom a kapacitou “drží“ bioenergetický náboj. V okolí prívesku a tým i v okolí jeho nositeľa (pes, mačka, bez ohľadu na veľkosť, či druh srsti) je vytvorené bioenergetické pole, ktoré odpudzuje kliešte a blchy.

Po aktivácii trvá 3, max. 5 dní, kým sa vytvorí dostatočná ochrana. V ojedinelých prípadoch môže nastať zníženie účinku tic – clip napríklad ak má zviera oslabenú imunitu, v období hárania, alebo po očkovaní.

POUŽITIE:

Prívesok tic – clip je spolu s pribalenými krúžkami vhodné upevniť na obojok alebo postroj (materiál, ani miesto umiestnenia však nehrá žiadnu rolu). Pre mačky a malých psov (do 15 kg) stačí použiť len jeden krúžok.

Vyberte prívesok tic - clip z plastového obalu s dvomi krúžkami a pospájajte ich, pripevnite teraz aktivovaný prívesok napríklad na obojok alebo postroj. Pokiaľ má zviera registračnú známku, alebo prívesok o očkovaní a pod., otočte tic-clip tak, aby strana s hviezdičkou bola viditeľná. Ochrana bude účinná približne po 5 dňoch.

Tip:

Aktivovaný tic-clip môže počas nosenia niekedy naakumulovať statický náboj z okolia alebo od nositeľa, ktorý nie je vždy pozitívny. Preto je odporúčané a dôležité približne raz za tri týždne podržať prívesok pod tečúcou vodou (nie je potrebné ho vtedy dávať preč z obojku).

Dôležité:

Vždy použite len pribalené krúžky, nakoľko tieto sú tiež bioenergizované. Od momentu, kedy nasadíte krúžok(ky) na prívesok, bude tic – clip aktívny po dobu 2 rokov. Po uplynutí tejto doby je potrebné prívesok vymeniť za nový. Aby bola zaistená ochrana, prívesok musí byť počas dňa na obojku ale na noc ho môžete bez problémov odložiť.