fbpx Almus Champion eko zvieratá modrý rozprašovač 200ML. | Atos-dog - krmivá a chovateľské potreby
VŠETKY KATEGÓRIE

Almus Champion eko zvieratá modrý rozprašovač 200ML.

4,50 €
Nie je skladom
Dodanie do 12 hodín
Kód tovaru:
15394


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

Almus Champion eko zvieratá modrý rozprašovač 200 ml
        
Prípravok na ničenie ektoparazitov na zvieratách

Popis:
Antiparazitikum -účinný proti všetkým známym druhom ektoparazitov a ich zárodkov, je neškodný pre človeka a teplokrvné živočíchy, má schopnosť biologicky sa sám odbúravať, má nízku toxicitu na cicavce, dlhodobá účinnosť - bezfarebný, bez zápachu 

Almus Champion je postrekový netoxický antiparazitný a insekticídny prípravok s dlhodobým účinkom. Je určený na použitie proti ektoparazitom (blchy, vši, roztoče, kliešte, švoly) na psoch, mačkách, športových holuboch, exotickom vtáctve. Je použiteľný aj pri insekticídnej asanácii prostredia, kotercov, búd, košov a klietok.

Návod na použitie: Postrekovačom pred použitím zatrepte. Prípravok aplikujte zo vzdialenosti asi 30 cm na všetky miesta, kde sa ektoparazity zdržiavajú a ukrývajú.
       

Použitie pri zvieratách:

postrek sa aplikuje proti smeru rastu srsti a peria až do navlhčenia kože. Pri sanácií prostredia sa postrekujú príbytky a ležoviská zvierat. Ošetrená plocha musí byť rovnomerne zvlhčená. Postrek opakujte po 3-4 týždňoch, alebo pri zistenom novom výskyte ektoparazitov

Podmienky a spôsob skladovania:

v suchu, chránit pred svetlom a mrazom, oddelene od požívatín, krmív, liekov pro teplote 5-30 °C.

Upozornenie:

chráňte pred deťmi. Prípravok sa nesmie dostať do priameho kontaktu s potravinami, pitnou vodou, detskými hračkami. Toxický pre včely, ryby, hady, jašterice. Pri aplikácií je zakázané jesť, piť a fajčiť. Prípravok môže byť použitý len podľa návodu.

Nepoužívať na mačky, toxický pre mačky!