fbpx ALAVIS CELADRIN 60TBL | Atos-dog - krmivá a chovateľské potreby
VŠETKY KATEGÓRIE

ALAVIS CELADRIN 60TBL

1025
Kód tovaru:
13488-vpa


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

Proti zápalu a bolesti pre psy a mačky

Patentovo chránená zmes Celadrin obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej, ktoré inhibujú enzým 5 – lipooxiogenázu podporujúcu oxidatívne a zápalové procesy. ALAVIS™ Celadrin pomáha zvýšiť ochranu pred pôsobením prozápalových enzýmov, výrazne pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie (lubrikáciu) kĺbovej chrupavky. Podporuje efektívnejší transport a zabudovanie glukosamínu do buniek kĺbových chrupaviek – chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. Obe zložky prípravku ALAVIS™ Celadrin sa metabolizujú v pečeni, na ktorej tkanivá majú protektívny (ochranný) účinok a odtiaľ vo forme lipoproteinov vstupujú do cielových buniek.

 

Výhody ALAVIS ™ Celadrin:

  • prírodná ingrediencia s klinicky overeným účinkom pre zníženie bolesti kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti
  • je veľmi bezpečný
  • ľahké vstrebávanie
  • rýchly nástup účinku
  • vhodná alternatíva liekov proti bolesti a zápalu (nesteroidných antireumatík)

 

Veľkosť balenia: 60 kapsúl

Zloženie:  500 mg zmesi Celadrin – patentovo chránenej látky, ktorá obsahuje derivát cetylu a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej

Prídavné látky: stearan horečnatý

Dávkovanie:

Hmotnosť pes / mačka  Denná dávka
1 – 5 kg 1 kapsula
5 – 15 kg 2 kapsule
15 – 45 kg 3 kapsule
45 a víac kg 4 kapsule

Spôsob podania:

Kapsule sa podávajú denne podľa doporučeného dávkovania priamo do tlamy zvieraťa, s kúskom potravy alebo priamo do krmiva. Kapsule je možné zmäkčiť vo vode, prípadne ich narezať a obsah vytlačiť priamo do tlamy.