VŠETKY KATEGÓRIE

Paroh jeleň Chewies Geweih Snack M polené

Filtrovanie

Potrebujete pomôcť?

Neviete si poradiť pri výbere vhodného krmiva alebo iného produktu? Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.

0910 780 953 

obchod@atos-dog.sk

8,83 €
Nie je skladom
Na objednávku
Kód tovaru:
13408


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

Paroh jeleň Chewies Geweih - Snack - M polený

  • Stopercentne čisté zhodené jelenie parožia vhodné ako žuvacia maškrta k čisteniu zubov psa, na uspokojenie potreby žuvania a pudu hravosti psa.
  • Parožie je rozpolené po dĺžke a chutné jadro je tak lepšie dostupné.
  • Vhodné pre mladých psov,seniorov a psov, ktorí majú menšiu silu v zuboch.Psy majú od prírody výraznú potrebu žuvania, ktorú parožie s minerálmi dokonale uspokojí prirodzeným spôsobom, bez ohľadu na vek a plemeno.
  • Najprirodzenejšia žuvacia maškrta na svete.
  • Parožie tiež obsahuje mnoho cenných minerálov a výživných látok.
  • Parožie je zároveň výborná a odolná hračka, ktorá psa zabaví na dlhú dobu.
  • Žuvanie je navyše pre psa dôležitou relaxáciou.

Výskyt a vlastnosti parožia

Chewies parožie s minerálmi sú stopercentne vyrábané zo zhodov parožia vysokej zveri. Daniel stráca parožia raz ročne úplne prirodzeným spôsobom. Sklzy sa zbierajú a ručne spracúvajú v rôznych veľkostiach. Zhodené parožie sa svojimi vlastnosťami ideálne hodí ako žuvacia hračka pre psov. Štruktúra je tvrdá a maximálne odolná. Je vylúčené, aby pes parožie rozbil alebo rozhryzol. Nemôže sa teda zraniť, ako sa napríklad stáva v prípade ostrých úlomkov kolov či konárov. Zhodené parožie je asi najstaršou maškrtou pre posilnenie žuvacích svalov a čistenie zubov, ktoré vlci uprednostňujú už po tisícročia.

Rôzne funkcie Chewies parožia s minerálmi

Potreba žuť

Psy akéhokoľvek veku a akéhokoľvek plemena od prírody veľmi radi žujú. Zvýšenú túžbu po žuvaní možno navyše v osobitnej miere pozorovať pri výmene psieho chrupu. Tejto základnej potrebe vychádzajú Chewies parožia s minerálmi v ústrety dokonalým spôsobom. Parožia, ktoré sú robustné a nelámu sa, odolajú akokoľvek silným čeľustiam. Pes s potrebou žuť sa tak môže dosýta vyblázniť.

V dôsledku toho, že sú domestikované psy väčšinou kŕmené hotovou priemyselnou stravou, má uspokojovanie prirodzených žuvacích potrieb zvláštny význam. Kým vlk vo voľnej prírode môže žuvať kosti svojej koristi, hľadá domáci pes niečo porovnateľného vo svojej miske márne. Vráťte svojmu psovi kus prírody v podobe Chewies parožia s minerálmi.

Starostlivosť o zuby

To, čo je kosť vo voľnej prírode, sú Chewies parožia s minerálmi vo vašej obývačke - prirodzená starostlivosť o zuby psa. Žuvaním pes obrusuje nielen parožia, ale súčasne aj zubný kameň zo svojho chrupu. Výsledkom sú zdravé a pevné zuby v odolných a pevných ďasnách! Parožie je 100% prírodné a naviac obsahuje veľa výživných a minerálnych látok.

Relaxácia a zdolávanie stresu

Výdatné žuvanie, hryzenie a hryzenie Chewies parožia s minerálmi je rýdzou relaxáciou pre psiu dušu. Pri žuvaní sa vášmu štvornohému priateľovi uvoľňujú endorfíny, ktoré spôsobujú pocit šťastia. Po dlhom a nerušenom zamestnaní žuvacou maškrtou je preto pes pokojný a vyrovnaný. Zviera sa po dni plnom zážitkov rado uchýli do ústrania so "svojím úlovkom" z parožia a spracováva svojím spôsobom to, čo zažilo.

Hra a zábava

Chewies parožie s minerálmi slúži ďalej ako dobrá a odolná hračka. Tyčky z parožia slúžia napríklad na záhrade ako užitočná hračka, ktorú psovi hádžete a on ju obetavo a nadšene aportuje. Keď sa pes nudí, poslúžia žuvacie tyčky ako občasné príjemné zamestnania. Žuvaciu tyčku posúva labkami po zemi alebo ju tlamou vysokým oblúkom vyhadzuje do vzduchu.

Či už Chewies parožie s minerálmi nakoniec použijete akokoľvek, máte okrem nadšenia svojho psa ešte istotu, že ako zodpovedný chovateľ používate ekologicky nezávadný výrobok. Tyčky zo zhodeného parožia sa k vám dostávajú presne tak, ako vyrástli jeleňovi - bez zmäkčovadiel, farbív alebo chuťových látok. Chewies parožie s minerálmi nie sú chemicky ošetrené.

Veľkosť XLarge je vhodná pre psov nad 35 kg. V balení je jeden kus o hmostnosti okolo 140g.

Zloženie: 100% jelenie parožia

Analýza: hrubý popol 52,2%, hrubý proteín 37,87% vlhkosť 7,81%, vláknina 0,56%, tuk 0,23%.

Obsah minerálnych látok v 100 g: vápnik 20,3 g, fosfor, 10,7 g, železo 7,06 mg, horčík 440 mg, sodík 0,04 g, draslík 0,04 g.

Zhodené parožia vysokej zveri sú obmedzenou surovinou. Ručne vybrané a prirezávanie kusy parožia nie sú lacné, avšak cena zodpovedá ich hodnote. Váš pes sa bude z Chewies parožia radovať 4 - 6 týždňov.