VŠETKY KATEGÓRIE

NT Sensitive No Gluten Adult M/M Losos 12kg

47,30 €
Nie je skladom
Momentálne vypredané
Kód tovaru:
14654


Bližšie informácie

Línia Trainer Natural Sensitive ako nástupce línie Trainer Fitness3 je určená pre tých, ktorí veria v čistotu krmiva s obsahom len prírodných surovín. Nutriční špecialisti vyvinuli kompletnú a vyváženú líniu krmiva pre psov, ktorá pozostáva z unikátnej kombinácie špecifických ingrediencií prírodného pôvodu. Táto kombinácia priaznivo pôsobí na psa počas jednotlivých štádií jeho života a súčasne dlhodobým kŕmením rešpektuje rovnováhu organizmu psa. Nové produkty z línie Natural Trainer Sensitive naďalej obsahujú len jeden druh živočíšnych bielkovín, ktoré sa môžu striedať bez problematických prechodov. Vhodné aj ako monoproteínová diéta. Krmivo bez pridaných farbív, konzervantov a cukrov.

Natural Trainer Sensitive No Gluten Adult M/M - Losos

Zloženie: sušené bielkoviny z lososa 12%, kukurica 11,5%, ryža, lúpaný hrášok, kukuričná múčka, kukuričné bielkoviny, ryžové vločky, filety z lososa 6,5%, hnedá ryža 4%, tuk živočíšneho pôvodu, ľanové semienka 2,8%*,  za studena lisovaný kukuričný olej, minerálne látky, prírodná aróma, sušený extrakt z čakanky 0,7%*, lignocelulóza, sušený extrakt zo stonky ananása 0,1%*, morská riasa 0,08%*, spirulina 0,02%*.

Senzorický doplnok: extrakt zo živice kadidlovníka pilovitého Boswellia Serrata 600mg/kg*

  • Podporuje mentálne funkcie.
  • Podporuje pohyblivosť kĺbov.
  • Pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi.
  • Podporuje funkciu srdca.
  • Podporuje zdravie gastrointestinálneho traktu a pľúc.

*funkčné suroviny prírodného pôvodu. Ľanové semienka slúžia na starostlivosť o pohybový aparát dôležitý hlavne u stredných a veľkých plemien psov. Čakanka ako prírodný zdroj inulínu preukazateľne zlepšuje trávenie potravy a spolu s extraktom z ananása znižuje ukladanie tuku. Ananás zároveň podporuje tvorbu svalovej hmoty Vášho psa. Morská riasa a spirulina zlepšuje kvalitu srsti a podporuje celkovú vitalitu a zdravie Vášho psa.

Analýza: N-látky 24%, tuky 14%, vláknina 2,5%, popol 7%, horčík 0,1%, Omega-3 1,5%.

Doplnkové látky na 1kg: Vitamín A 26.000 UI, Vitamín D3 1.350 UI, Vitamín E (α-Tocopherol) 555mg, síran meďnatý 49,13mg (meď 12,5mg), uhličitan železnatý 310,5mg (železo 150mg), jodičnan vápenatý bezvodný 3,85mg (jód 2,5mg), seleničitan sodný 0,44mg (selén 0,2mg), oxid zinočnatý 193,4mg (zinok 156mg), oxid manganatý 45,1mg (35mg).