VŠETKY KATEGÓRIE

NT Sensitive No Gluten Adult Mini Jahňacie 7kg

37,70 €
Nie je skladom
Momentálne vypredané
Kód tovaru:
14653


Bližšie informácie

Línia Trainer Natural Sensitive ako nástupce línie Trainer Fitness3 je určená pre tých, ktorí veria v čistotu krmiva s obsahom len prírodných surovín. Nutriční špecialisti vyvinuli kompletnú a vyváženú líniu krmiva pre psov, ktorá pozostáva z unikátnej kombinácie špecifických ingrediencií prírodného pôvodu. Táto kombinácia priaznivo pôsobí na psa počas jednotlivých štádií jeho života a súčasne dlhodobým kŕmením rešpektuje rovnováhu organizmu psa. Nové produkty z línie Natural Trainer Sensitive naďalej obsahujú len jeden druh živočíšnych bielkovín, ktoré sa môže striedať bez problematických prechodov. Vhodné aj ako monoproteínová diéta. Krmivo bez pridaných farbív, konzervantov a cukrov.

Natural Trainer Sensitive No Gluten Adult Mini - Jahňacie

Zloženie: sušené jahňacie bielkoviny 14,5%, kukurica 14%, kukuričná múčka, kukuričné bielkoviny, lúpaný hrášok, ryžové vločky, tuk živočíšneho pôvodu (jahňací), ryža, jahňacie mäso 4%, hnedá ryža 4%, ľanové semienka*, prírodná aróma, za studena lisovaný kukuričný olej, minerálne látky, sušený extrakt z čakanky 0,7%*, lignocelulóza, sušený extrakt zo stonky ananása 0,1%*, sušený extrakt z juky schidigera 0,025%*, spirulina 0,02%*.

Senzorický doplnok: kadidlovník pilovitý 600mg/kg*

*funkčné suroviny prírodného pôvodu. Ľanové semienka slúžia na starostlivosť o pohybový aparát dôležitý u malých plemien psov. Čakanka ako prírodný zdroj inulínu preukazateľne zlepšuje trávenie potravy a spolu s extraktom z ananása znižuje ukladanie tuku. Ananás zároveň podporuje tvorbu svalovej hmoty Vášho psa. Spirulina zlepšuje kvalitu srsti a podporuje celkovú vitalitu a zdravie Vášho psa. Malé plemená psov žijú prevažne v interiéry. Krmivo preto obsahuje extrakt z juky schidigera, ktorá preukázateľne znižuje zápach z exkrementov.

Analýza: N-látky 25%, tuky 15%, vláknina 2,5%, popol 7%

Doplnkové látky na 1kg: Vitamín A 26.000 UI, Vitamín D3 1.350 UI, Vitamín E (α-Tocopherol) 555mg, síran meďnatý 49,13mg (meď 12,5mg), uhličitan železnatý 310,5mg (železo 150mg), jodičnan vápenatý bezvodný 3,85mg (jód 2,5mg), seleničitan sodný 0,44mg (selén 0,2mg), oxid zinočnatý 193,4mg (zinok 156mg), oxid manganatý 45,1mg (35mg).