fbpx Grizzly Wild Salmon - lososový olej 1000ml | Atos-dog - krmivá a chovateľské potreby
VŠETKY KATEGÓRIE

Grizzly Wild Salmon - lososový olej 1000ml

20,70 €
Skladom
Kód tovaru:
14725


Odporúčané produkty

Bližšie informácie

Lososový olej 1000ml – čistý, plne prírodný produkt
– pri suchej a svrbivej pokožke
– pre mäkkú a lesklú srsť
– podporuje imunitný systém

Grizzly Salmon Oil je jemný a čistý lososový olej získaný z jedlého divého aljašského lososa. Grizzly Salmon Oil obsahuje veľké množstvo zdravých umega-3 mastných kyselín s dlhým reťazcom EPA a DHA a tiež prirodzene obmedzené množstvo omega-6 mastných kyselín.
Pomer omega-3 mastných kyselín a omega-6 mastných kyselín v produkte Grizzly Salmon Oil je vyšší ako 9:1 na rozdiel od lososového oleja z fariem, u ktorého je tento pomer nižší ako 3:1. Grizzly Salmon Oil preto predstavuje oveľa účinnejší zdroj pre úpravu celkového pomeru v strave v´šho zvieraťa, ktorá zvyčajne obsahuje príliš mnoho omega-6 mastných kyselín (z rasrlinných olejov a kuracieho tuku).

OMEGA-3 MASTNÉ KYSELINY EPA a DHA sú dôležitým výživovým prvkom, ktorý vaše zviera potrebuje, aby malo normálnu zdravú pokožku a mäkkú lesklú srsť. Tieto mastné kyseliny taktiež podporujú normálný imunitný systém a činnosť srdca a pomáhajú udržiavať celkovú kondíciu a vysokú hladinu energie.
Grizzly Salmon Oil má jemnú vôňu čerstvého lososieho filé. Vášmu psovi alebo mačke bude chutiť a jeho každodenné podávanie predstavuje ten nejprirodzenejší spôsob, ako podporovať dobrý stav zvierat počas ich dlhého a zdravého života.

Jednoduché použitie
Fľašu s dávkovačom, ktorý sa pohodlne ovláda a nevyžaduje žiadnú prípravu, možno používať veľmi jednoducho a dávka je vždy správna. Pridávajte do stravy vášho zvieraťa každý deň podľa prehľadu dávkovania. Nejlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným dlhodobým užíváním.