VŠETKY KATEGÓRIE

Fresh Farm Adult&Light Mini Salmon&Rice - Hypoallergenic 800G

Filtrovanie

Potrebujete pomôcť?

Neviete si poradiť pri výbere vhodného krmiva alebo iného produktu? Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.

0910 780 953 

obchod@atos-dog.sk

3,75 €
Skladom
Kód tovaru:
14631


Bližšie informácie

Kompletné a vyvážené hypoalergénne krmivo pre dospelých psov malých a trpaslíčich plemien do 10kg. Hlavný zdroj živočíšnych bielkovín je losos z Nórska doplnení o sušené hovädzie mäso z talianskych chovov. Obsahuje výťažky z gaštanu, červenú repu a cholin chlorid na zlepšenie činnosti tráviaceho ústrojenstva. Kuracie mäso je v krmive hydrolyzované, čím sú jeho bielkoviny rozdelené na malé kúsky a tým sú psami tŕpiacimi na prejavy alergie a intolerancie veľmi dobre prijímané. Jednoduché zloženie s kvalitnými talianskymi obilninami, ktoré sú dvakrát prevarené, vločkované a následne extrudované tak, aby sa zabezpečila ich vysoká stráviteľnosť. Vďaka jednoduchému zloženiu je tak ľahkostráviteľné s bohatým obsahom nenasýtených mastných kyselín na zlepšenie kvality srsti. Vďaka zdravým tukom a ich zníženému obsahu je vhodné aj pre psov po kastrácii a starších psov s tendenciou priberať. Krmivo bez použitia pridaných farbív, dochucovadiel, chemických konzervantov a geneticky modifikovaných surovín.

Zloženie: sušený losos min. 30%,  ryžové vločky 20%, kukuričné vločky, sušené hovädzie mäso 10%, lososový olej 7%, hydrolyzované kuracie bielkoviny 4%, dužina z repy, pivné kvasnice, kurací tuk, výťažok z gaštanov, F.O.S (fruktooligosacharidy), cholin chlorid, minerálné látky.                
Analýza: N-látky 24%, tuky 12%, vláknina 2,0%, popol 5,0%, vápnik 1,06%, fosfor 0,9%, Omega 3 NMK 3,3%, Omega 6 NMK 0,8%.                                                                                Metabolizovaná energia: 3.990 kcal/kg
Doplnkové látky na 1kg: Vit. A 13.000 IU, Vit. D3 909 IU, Vit. E (alfa-tokoferol) 225mg, cholin chlorid 1.200mg, síran železnatý monohydrát 279mg, síran meďnatý pentahydrát 40,11mg, zinok 162mg, mangán 78,34mg, seleničitan sodný 0,37mg, jodičnan vápenatý 2,10mg.

Pokyny: krmivo Fresh Farm Salmon & Rice je kompletné krmivo s obsahom všetkých živín potrebných pre zdravý a dlhý život Vášho psa. Nezabudnite však zabezpečiť neustály prístup k čistej čerstvej vode. Odporúčané dávkovanie môžete vidieť v tabuľke vpravo. Pri zmene krmiva odporúčame postupný prechod minimálne počas doby 2 týždňov tak, aby si organizmus psa zvykol na zmenu. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Dávkovanie: viď obrázok

Balenie: 800g, 2kg, 20kg                                                                                                                                        
Vyrobené pre: Ani - pet spol. s r.o. Kasalova 37, Nitra SR Krajina pôvodu: Taliansko reg. č.:ABP2568PETPP3