VŠETKY KATEGÓRIE

Fresh Farm Adult Mini Lamb&Rice - Hypoallergenic 800G

Filtrovanie

Potrebujete pomôcť?

Neviete si poradiť pri výbere vhodného krmiva alebo iného produktu? Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme.

0910 780 953 

obchod@atos-dog.sk

4,70 €
Nie je skladom
Na objednávku
Kód tovaru:
14633


Bližšie informácie

Kompletné a vyvážené hypoalergénne krmivo pre dospelých psov malých a trpaslíčich plemien do 10kg. Obsahuje dva druhy čerstvých živočíšnych bielkovín, čerstvé jahňacie mäso a hovädzie mäso. Všetky suroviny pochádzajú priamo od výrobcov z talianskych fariem. Kuracie mäso je v krmive hydrolyzované, čím sú jeho bielkoviny rozdelené na malé kúsky a tým sú psami tŕpiacimi na prejavy alergie a intolerancie veľmi dobre prijímané. Jednoduché zloženie s kvalitnými talianskymi obilninami, ktoré sú dvakrát prevarené, vločkované a následne extrudované tak, aby sa zabezpečila ich vysoká stráviteľnosť.  Doplnené o výťažky z gaštanu, červenú repu a cholin chlorid na zlepšenie činnosti tráviaceho ústrojenstva. Krmivo bez použitia pridaných farbív, dochucovadiel, chemických konzervantov a geneticky modifikovaných surovín.

Zloženie: čerstvé mäso (v sušine jahňacie min. 15%, hovädzie min. 15%), kukuričné vločky, ryžové vločky 20%, kurací tuk 8%, hydrolyzované kuracie bielkoviny 5%, dužina z repy, pivné kvasnice, výťažok z gaštanov, F.O.S (fruktooligosacharidy), cholin chlorid, minerálné látky.                           

Metabolizovaná energia: 4.100 kcal/kg
Analýza: N-látky 25%, tuky 15%, vláknina 2,0%, popol 6,5%, vápnik 1,7%, fosfor 1,30%
Doplnkové látky na 1kg: Vit. A 14.450 IU, Vit. D3 1.010 IU, Vit. E (alfa-tokoferol) 250mg, cholin chlorid 805mg, síran železnatý monohydrát 315mg, síran meďnatý pentahydrát 45,00mg, zinok 180mg, mangán 95mg, seleničitan sodný 0,45mg, jodičnan vápenatý 2,15mg.

Pokyny: krmivo Fresh Farm Lamb & Rice je kompletné krmivo s obsahom všetkých živín potrebných pre zdravý a dlhý život Vášho psa. Nezabudnite však zabezpečiť neustály prístup k čistej čerstvej vode. Odporúčané dávkovanie môžete vidieť v tabuľke vpravo. Pri zmene krmiva odporúčame postupný prechod minimálne počas doby 2 týždňov tak, aby si organizmus psa zvykol na zmenu. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Odporúčané dávkovanie: viď obrázok
                                                                                                                                        
Vyrobené pre: Ani - pet spol. s r.o. Kasalova 37, Nitra SR

Krajina pôvodu: Taliansko